Avtoexpress

+380 98 788 17 17     +380 95 528 17 17     +380 96 528 17 17      avtoexpress.dnepr1991@gmail.com

Знижки для постійних клієнтів

УВАГА! 

Зареєстрованим клієнтам при купівлі та оплаті на сайті онлайн автоматично застосовується перша знижка 3%. Далі на кожну наступну подорож знижка збільшується
Для дітей до 12 років – 20%
Не упустіть свою вигоду!

сховати

Знижки для постійних клієнтів

УВАГА!  Зареєстрованим клієнтам при купівлі та оплаті на сайті онлайн автоматично застосовується перша знижка 3%. Для дітей до 12 років – 20%. Далі на кожну наступну подорож знижка збільшується Не упустіть свою вигоду!

сховати

Запоріжжя - Варна:
квитки на автобус

Автобус Запоріжжя - Варна: ціни на квитки та розклад


Автобус Час відправлення Місце відправлення Дні відправлення Час у дорозі Час прибуття Місце прибуття Ціна Купити квиток
Запоріжжя - Варна 10:00 Автовокзал проспект Соборний 21 Понеділок 33год 19:00 Автогара 2, вул. Св. Іван Рілскі 3500.00 UAH Забронювати
Запоріжжя - Варна 10:00 Автовокзал проспект Соборний 21 Середа 33год 19:00 Автогара 2, вул. Св. Іван Рілскі 3500.00 UAH Забронювати
Запоріжжя - Варна 10:00 Автовокзал проспект Соборний 21 Субота 33год 19:00 Автогара 2, вул. Св. Іван Рілскі 3500.00 UAH Забронювати

Часті питання про поїздку Запоріжжя - Варна

Час у дорозі автобусом від Запоріжжя до Варна може змінюватись в залежності від маршруту та умов дорожнього руху. Зазвичай середня тривалість подорожі становить приблизно 34 години. Однак, рекомендується уточнювати точний час в дорозі у операторів Автоекспрес або перевіряти актуальний розклад перед покупкою квитків.

Вартість квитка на автобус від Запоріжжя до Варни може різнитися залежно від оператора перевезення, пори року та інших факторів. Рекомендується перевірити актуальні ціни на сайті Автоекспрес або зв’язатися з операторами для отримання точної інформації про вартість квитків.

Відстань між Запоріжжям та Варною на автобусному маршруті становить приблизно 1800 кілометрів.

Автобуси на маршруті Запоріжжя – Варна зазвичай вирушають із центрального автовокзалу або інших автобусних станцій у Запоріжжі. Рекомендується перевіряти актуальний розклад та місце відправлення при оформленні замовлення та при отриманні квитка.

Автобуси на маршруті Запоріжжя – Варна прибувають на автогара 2, вул. Св. Іван Рилски. Рекомендується перевіряти актуальний розклад та місце відправлення при оформленні замовлення та при отриманні квитка.

Відправлення автобуса Запоріжжя – Варна – щопонеділка, середа, субота, від автовокзалу м. Запоріжжя.

Маршрут автобуса Запоріжжя - Варна

Посадка на автобус у містах:

Автобусний маршрут Запоріжжя-Варна (Болгарія) пов’язує два міста у різних країнах. Відстань між містами — 1800 км, середній час у дорозі на рейсі Запоріжжя — Варна: 34 год.

Автобус запорожье бухарест
AVTOEXPRESS

Комфортна поїздка
від Запоріжжя до Варни

Плануєте поїздку від Запоріжжя до Варни? Купуйте квитки на автобус онлайн на сайті або за телефоном. Ми пропонуємо комфортні та надійні перевезення, а також вигідні ціни.

Автобус Запоріжжя - Варна

автобус запорожье бухарест
Тип автобусу: MAN LІONS COACG
Кількість місць: 57

Автобусний маршрут Запоріжжя – Варна пропонує комфортний та зручний засіб пересування між містами. Поїздка на автобусі забезпечує надійність та комфорт завдяки сучасним зручностям та регулярному технічному обслуговуванню.

Автобуси оснащені всім необхідним для комфортної поїздки, включаючи зручні сидіння, кондиціонери та великі простори для ніг, щоб ви могли розслабитися та сповна насолодитися поїздкою.

Безкоштовний Wi-Fi

Всі автобуси оснащені розетками та Wi-Fi

Підтримка

Зв'яжіться з нами по телефону або через сайт

Зручні крісла

Ви можете провести 12 годин без дискомфорту на наших кріслах

Зручна оплата

Cash, Visa, MasterCard, etc

Інші рейси, підібрані для вас

Час в дорозі 28 годин 10 хв
Відправлення понеділок, середа, субота
3300.00 грн

Час в дорозі – 15 годин
Відправлення понеділок, середа, субота
1650.00 грн

Час в дорозі – 38 годин
Відправлення понеділок, середа, субота
3500.00 грн

Автобус запорожье бухарест
AVTOEXPRESS

Замовлення квитків за телефоном
на автобус Запоріжжя - Варна

Ми гарантуємо комфортні умови подорожі, надійність та вигідні ціни. Не пропустіть можливість зробити вашу поїздку ще зручнішою та безпечнішою!