Avtoexpress

+380 98 788 17 17     +380 95 528 17 17     +380 96 528 17 17      avtoexpress.dnepr1991@gmail.com

Знижки для постійних клієнтів

УВАГА! 

Зареєстрованим клієнтам при купівлі та оплаті на сайті онлайн автоматично застосовується перша знижка 3%. Далі на кожну наступну подорож знижка збільшується
Для дітей до 12 років – 20%
Не упустіть свою вигоду!

сховати

Знижки для постійних клієнтів

УВАГА!  Зареєстрованим клієнтам при купівлі та оплаті на сайті онлайн автоматично застосовується перша знижка 3%. Для дітей до 12 років – 20%. Далі на кожну наступну подорож знижка збільшується Не упустіть свою вигоду!

сховати

Дніпро - Золоті Піски:
квитки на автобус

Автобус Дніпро - Золоті піски: ціни на квитки та розклад


Автобус Час відправлення Місце відправлення Дні відправлення Час у дорозі Час прибуття Місце прибуття Ціна Купити квиток
Дніпро - Золоті піски 12:00 Автовокзал, Курчатова 10 Понеділок 32 год 20:00 Зупинка "Готель Перуніка", Золоті Піски, Варна 9007 2800.00 UAH Забронювати
Дніпро - Золоті піски 12:00 Автовокзал, Курчатова 10 Середа 32 год 20:00 Зупинка "Готель Перуніка", Золоті Піски, Варна 9007 2800.00 UAH Забронювати
Дніпро - Золоті піски 12:00 Автовокзал, Курчатова 10 Субота 32 год 20:00 Зупинка "Готель Перуніка", Золоті Піски, Варна 9007 2800.00 UAH Забронювати

Часті питання про поїздку Дніпро - Золоті Піски

Час у дорозі автобусом від Дніпра до Золотих Пісків може змінюватись в залежності від маршруту та умов дорожнього руху. Зазвичай середня тривалість подорожі становить приблизно 33 години. Однак, рекомендується уточнювати точний час в дорозі у операторів Автоекспрес або перевіряти актуальний розклад перед покупкою квитків.

Вартість квитка на автобус від Дніпра до Золотих Пісків може різнитися залежно від оператора перевезення, пори року та інших факторів. Рекомендується перевірити актуальні ціни на сайті Автоекспрес або зв’язатися з операторами для отримання точної інформації про вартість квитків.

Відстань між Дніпром та Золотими Пісками на автобусному маршруті становить приблизно 1700 кілометрів.

Автобуси на маршруті Дніпро – Золоті Піски зазвичай вирушають із центрального автовокзалу або інших автобусних станцій у Дніпрі. Рекомендується перевіряти актуальний розклад та місце відправлення при оформленні замовлення та при отриманні квитка.

Автобуси на маршруті Дніпро – Золоті Піски прибувають до Управління поліції. Рекомендується перевіряти актуальний розклад та місце відправлення при оформленні замовлення та при отриманні квитка.

Відправлення автобуса Дніпро – Золоті Піски – щопонеділка, середа, субота, від автовокзалу м. Дніпро.

Маршрут автобуса Дніпро - Золоті Піски

Посадка на автобус у містах:

Автобусний маршрут Дніпро-Золоті Піски (Болгарія) (Дніпропетровськ-Золоті Піски) пов’язує два міста у різних країнах. Відстань між містами — 1700км, середній час у дорозі на рейсі Дніпро — Золоті Піски : 33год.

Автобус запорожье бухарест
AVTOEXPRESS

Комфортна поїздка
від Дніпра до Золотих Пісків

Плануєте поїздку від Дніпра до Золотих Пісків ? Купуйте квитки на автобус онлайн на сайті або за телефоном. Ми пропонуємо комфортні та надійні перевезення, а також вигідні ціни.

Автобус Дніпро - Золоті Піски

автобус запорожье бухарест
Тип автобусу: MAN LІONS COACG
Кількість місць: 57

Автобусний маршрут Дніпро – Золоті Піски пропонує комфортний та зручний засіб пересування між містами. Поїздка на автобусі забезпечує надійність та комфорт завдяки сучасним зручностям та регулярному технічному обслуговуванню.

Автобуси оснащені всім необхідним для комфортної поїздки, включаючи зручні сидіння, кондиціонери та великі простори для ніг, щоб ви могли розслабитися та сповна насолодитися поїздкою.

Безкоштовний Wi-Fi

Всі автобуси оснащені розетками та Wi-Fi

Підтримка

Зв'яжіться з нами по телефону або через сайт

Зручні крісла

Ви можете провести 12 годин без дискомфорту на наших кріслах

Зручна оплата

Cash, Visa, MasterCard, etc

Інші рейси, підібрані для вас

Час в дорозі 28 годин 10 хв
Відправлення понеділок, середа, субота
3300.00 грн

Час в дорозі – 15 годин
Відправлення понеділок, середа, субота
1650.00 грн

Час в дорозі – 38 годин
Відправлення понеділок, середа, субота
3500.00 грн

Автобус запорожье бухарест
AVTOEXPRESS

Замовлення квитків за телефоном
на автобус Дніпро - Золоті Піски

Ми гарантуємо комфортні умови подорожі, надійність та вигідні ціни. Не пропустіть можливість зробити вашу поїздку ще зручнішою та безпечнішою!