Офіційний Міжнародний Перевізник Автоекспрес-Дніпро

+380 98 788 17 17     +380 95 528 17 17     +380 96 528 17 17      avtoexpress.dnepr1991@gmail.com

УВАГА! 
При купівлі та оплаті на сайті Ви гарантовано отримуєте знижку 3%. Для дітей до 12 років – 20%. Для зареєстрованих клієнтів знижка збільшується з кожною наступною подорожжю.
Не упустіть свою вигоду!

сховати

Реєструйтеся у Кабінеті та  збільшуйте знижку  з кожною наступною поїздкою…

Або просто забудьте про цю пропозицію.

Вирішувати Вам!

Автоекспрес Дніпро

УВАГА! 
При купівлі та оплаті на сайті Ви отримуєте знижку 3%. Для дітей до 12 років – 20%. Для зареєстрованих клієнтів знижка збільшується на кожну наступну подорож.
Не упустіть свою вигоду!

сховати

СТО

Вибір надійної СТО, якій сміливо без будь-яких побоювань можна довірити свою техніку, важливий етап в роботі будь-якої компанії. Для кожної транспортної компанії її автопарк – основний ресурс. Тому ризикувати його технічним станом категорично забороняється, тим більше – довіряти роботу «гаражним» фахівцям. Це як мінімум непрофесійно, а ймовірність виникнення надзвичайної ситуації після відвідування таких майстрів дуже велика.

Не ризикуйте безпекою своїх клієнтів

користуйтеся послугами СТО ПП «Автоекспрес – ДНІПРО»

Наша компанія пропонує співпрацю підприємствам в частині обслуговування і ремонту рухомого складу. Всі роботи виконуються з використанням сучасного професійного обладнання. Персонал досвідчений, постійно вдосконалює свої знання і навички. Тому всі роботи виконуються максимально якісно:

ПП «Автоекспрес – ДНІПРО» – офіційний дилер ПрАТ «Бориспільський автозавод», ПрАТ «Чернігівський автозавод», ВАТ “Укравтобуспром”, виконуємо гарантійне і післягарантійне обслуговування автобусів Еталон.

about-transpo.jpg
about-sect2.jpg

Досвід і можливості

напрацьовані протягом багатьох років

Ми знаємо, з якими труднощами стикаються транспортні компанії, тому готові допомогти вам в їх вирішенні вже зараз. Разом з обслуговуванням і ремонтом техніки наша компанія надає послуги евакуації та транспортування техніки. Роботи виконуються з використанням автоевакуаторів ТАТА LPT 613/49, вантажопідйомністю яких становить до 3.5 т. З 2002 року ми зарекомендували себе як одна з кращих компаній на ринку Дніпра. Нашими клієнтами вже стали: ТОВ “ТРАНСКОМ-ДНІПРО”, ТОВ “Ромерм”, ТОВ “Охоронна Агенція” Професіонал-2010 “, ТОВ” Рубікон “, ТОВ” ІНКОТРЕЙДБУД “, OOO” Вінтера-Вікна “. Переконайтеся і ви в індивідуальному підході , взаємовигідних умов співпраці та відмінній якості послуг, що надаються. Наше СТО – це сучасний багатоцільовий автосервіс, який здійснює повний комплекс послуг з технічного обслуговування і ремонту автомобілів. 

Пропонуємо нашим партнерам найвигідніші умови співпраці.

Ми надаємо гарантію на виконані нами роботи і головне – виконуємо їх в чітко обумовлені терміни.

ПП «Автоекспрес – ДНІПРО» стане для вашого підприємства надійним партнером на багато років.

Щоб отримати консультацію з даної комерційної пропозиції, телефонуйте (вибір станції технічного обслуговування, цифра 2)

або надсилайте заявку по е-mail