Avtoexpress

+380 98 788 17 17     +380 95 528 17 17     +380 96 528 17 17      avtoexpress.dnepr1991@gmail.com

Увага! 
з 15.11.2023 до 15.12.2023 при оплаті на сайті діє знижка 5%.

Для дітей до 12 років –  20%

Не упустіть свою вигоду!
Приємних подорожей!

Дніпро - Миколаїв:
квитки на автобус

Автобус Дніпро - Миколаїв: ціни на квитки та розклад


Автобус Час відправлення Місце відправлення Дні відправлення Час у дорозі Час прибуття Місце прибуття Ціна Купити квиток
Дніпро - Миколаїв 09:00 Автовокзал, Курчатова 10 Щодня 5год 50хв 14:50 Богоявленський проспект, 21 650.00 UAH Забронювати
Дніпро - Миколаїв 22:00 Автовокзал, Курчатова 10 Щодня 6год 5хв 04:05 Богоявленський проспект, 21 600.00 UAH Забронювати

Часті питання про поїздку Дніпро - Миколаїв

Час у дорозі автобусом від Дніпра до Миколаєва може змінюватись в залежності від маршруту та умов дорожнього руху. Зазвичай середня тривалість подорожі становить приблизно 6 годин. Однак, рекомендується уточнювати точний час в дорозі у операторів Автоекспрес або перевіряти актуальний розклад перед покупкою квитків.

Вартість квитка на автобус від Дніпра до Миколаєва може різнитися залежно від оператора перевезення, пори року та інших факторів. Рекомендується перевірити актуальні ціни на сайті Автоекспрес або зв’язатися з операторами для отримання точної інформації про вартість квитків.

Відстань між Дніпром та Миколаєвом на автобусному маршруті становить приблизно 330 кілометрів.

Автобуси на маршруті Дніпро – Миколаїв зазвичай вирушають із центрального автовокзалу або інших автобусних станцій у Дніпрі. Рекомендується перевіряти актуальний розклад та місце відправлення при оформленні замовлення та при отриманні квитка.

Автобуси на маршруті Дніпро – Миколаїв прибувають на автовокзал. Рекомендується перевіряти актуальний розклад та місце відправлення при оформленні замовлення та при отриманні квитка.

Відправлення автобуса Дніпро – Миколаїв відбувається кожного дня від автовокзалу м. Дніпро.

Маршрут автобуса Дніпро - Миколаїв

Посадка на автобус у містах:

Автобусний маршрут Дніпро-Миколаїв (Дніпропетровськ-Миколаїв) пов’язує два міста у різних областях. Відстань між містами — 330км, середній час у дорозі на рейсі Дніпро — Миколаїв: 6 годин.

bus-premium.png
AVTOEXPRESS

Комфортна поїздка
від Дніпра до Миколаєва

Плануєте поїздку від Дніпра до Миколаєва? Купуйте квитки на автобус онлайн на сайті або за телефоном. Ми пропонуємо комфортні та надійні перевезення, а також вигідні ціни.

Автобус Дніпро - Миколаїв

photo_2022-08-30_08-27-50-1
Тип автобусу: Мікроавтобус
Пасажиромісткість: 20

Автобусний маршрут Дніпро – Миколаїв пропонує комфортний та зручний засіб пересування між містами. Поїздка на автобусі забезпечує надійність та комфорт завдяки сучасним зручностям та регулярному технічному обслуговуванню.

Автобуси оснащені всім необхідним для комфортної поїздки, включаючи зручні сидіння, кондиціонери та великі простори для ніг, щоб ви могли розслабитися та сповна насолодитися поїздкою.

Безкоштовний Wi-Fi

Всі автобуси оснащені розетками та Wi-Fi

Підтримка

Зв'яжіться з нами по телефону або через сайт

Зручні крісла

Ви можете провести 12 годин без дискомфорту на наших кріслах

Зручна оплата

Cash, Visa, MasterCard, etc

Інші рейси, підібрані для вас

Час в дорозі – 9 годин
Відправлення щодня
820.00 грн

Час в дорозі – 7 годин
Відправлення щодня
660.00 грн

Час в дорозі – 7 годин
Відправлення щодня
660.00 грн

bus-premium.png
AVTOEXPRESS

Замовлення квитків за телефоном
на автобус Дніпро - Миколаїв

Ми гарантуємо комфортні умови подорожі, надійність та вигідні ціни. Не пропустіть можливість зробити вашу поїздку ще зручнішою та безпечнішою!