Avtoexpress

+380 98 788 17 17     +380 95 528 17 17     +380 96 528 17 17      avtoexpress.dnepr1991@gmail.com

Увага! 
з 15.11.2023 до 15.12.2023 при оплаті на сайті діє знижка 5%.

Для дітей до 12 років –  20%

Не упустіть свою вигоду!
Приємних подорожей!

Автопарк

Влітку спекотно, взимку холодно, в салоні брудно і смердить, незручні сидіння, всю дорогу грає жахлива музика, а водій некультурно висловлюються, а ще краще – на півдорозі автобус заглохне, і ви не встигаєте з колегами на заплановану зустріч . Це ситуація як з страшного сну, але вона часто трапляється, коли клієнти вибирають не надійну і маловідому транспортну компанію. Якщо хочете уникнути такої ситуації, щоб ваша подорож або робоча поїздка пройшла успішно, вибирайте ПП «Автоекспрес – ДНІПРО». Наша компанія з 2002 року надає послуги з пасажирських перевезень. Ми знаємо, що потрібно для максимально комфортної та безпечної поїздки.

Великий автопарк

сучасних комфортних автобусів

В автопарку ПП «Автоекспрес – ДНІПРО» є професійний транспорт відомих брендів, таких як: Neoplan, Mercedes, Man, Vanhool, Volvo. Всі автобуси відповідають вимогам пасажирських перевезень:

До ваших послуг автобуси на кількість місць – від 18 до 72.

about-transpo.jpg
about-sect2.jpg

Профілактичне і планове

технічне обслуговування автопарку

Всі автобуси ПП «Автоекспрес – ДНІПРО» знаходяться у відмінному технічному стані. Систематичне обслуговування проводиться на власному СТО компанії, що забезпечує максимальну якість послуг і гарантує повну безпеку пасажирів. На нашому СТО працюють кращі майстри міста і використовується професійне обладнання. Нашими послугами з ремонту та обслуговування транспорту користуються багато інших компаній, що підтверджує високий рівень послуг, що надаються.

Кваліфікований і досвідчений персонал

В нашій компанії працюють по-справжньому хороші досвідчені водії, за плечима яких не одна сотня тисяч кілометрів доріг. Цим людям поїздка приносить задоволення, вони люблять свою роботу і дуже добре ставляться до пасажирів. Наш персонал надає сервіс найвищого рівня. Водії не тільки добре знають маршрут, але і в будь-якій ситуації поводяться максимально професійно. У колективі ПП «Автоекспрес – ДНІПРО» працюють люди без шкідливих звичок, ввічливі і уважні. Тільки такий персонал здатний створити комфортні та безпечні умови для поїздки.

Не відкладайте поїздку, телефонуйте нам вже зараз і насолоджуйтеся дорогою

або надсилайте заявку на е-mail: