Офіційний Міжнародний Перевізник Автоекспрес-Дніпро

Безкоштовно з любого номеру в Україні 0 (800) 88 17 17
kyivtar телефон автоекспрес+380 98 788 17 17     Vodafone phone+380 95 528 17 17     kyivtar телефон автоекспрес+380 96 528 17 17 lifelell телефон автоекспрес+380 73 788 17 17 avtoexpress.dnepr1991@gmail.com

УВАГА! 
При купівлі та оплаті на сайті Ви гарантовано отримуєте знижку 3%. Для дітей до 12 років – 20%. Для зареєстрованих клієнтів знижка збільшується з кожною наступною подорожжю. Гуртова Знижка 10% для 5+ осіб застосовується автоматично.
Не упустіть свою вигоду!

сховати

Реєструйтеся у Кабінеті та  збільшуйте знижку  з кожною наступною поїздкою…

Або просто забудьте про цю пропозицію.

Вирішувати Вам!

Автоекспрес Дніпро

УВАГА! 
При купівлі та оплаті на сайті Ви отримуєте знижку 3%. Для дітей до 12 років – 20%. Для зареєстрованих клієнтів знижка збільшується на кожну наступну подорож. Гуртова Знижка 10% для 5+ осіб застосовується автоматично.
Не упустіть свою вигоду!

сховати

Запоріжжя - Харків:
квитки на автобус

Автобус Запоріжжя - Харків: ціни на квитки та розклад


Автобус Час відправлення Місце відправлення Дні відправлення Час у дорозі Час прибуття Місце прибуття Ціна Купити квиток
Запоріжжя - Харків 12:30 Автовокзал, проспект Соборний, 20, Запоріжжя Щоденно 6 год 30 хв 19:00 Автовокзал Харків - 1, пр-т Юрія Гагаріна; будинок 22 598.00 UAH Забронювати

Автобус Запоріжжя - Харків: ціни на квитки та розклад


Автобус Час відправлення Місце відправлення Дні відправлення Час у дорозі Час прибуття Місце прибуття Ціна Купити квиток
Запоріжжя - Харків 12:30 Автовокзал, проспект Соборний, 20, Запоріжжя Щоденно 6 год 30 хв 19:00 Автовокзал Харків - 1, пр-т Юрія Гагаріна; будинок 22 598.00 UAH Забронювати

Часті питання про поїздку Запоріжжя Харків автобус

Час у дорозі автобусом від Запоріжжя до Харківа може змінюватись в залежності від маршруту та умов дорожнього руху. Зазвичай середня тривалість подорожі становить приблизно 6 годин 30 хв. Однак, рекомендується уточнювати точний час в дорозі у операторів Автоекспрес або перевіряти актуальний розклад перед покупкою квитків.

Вартість квитка на автобус від Запоріжжя до Харківа може різнитися залежно від оператора перевезення, пори року та інших факторів. Рекомендується перевірити актуальні ціни на сайті Автоекспрес або зв’язатися з операторами для отримання точної інформації про вартість квитків.

Відстань між Запоріжжям та Харківом на автобусному маршруті становить приблизно 297 кілометрів.

Автобуси на маршруті Запоріжжя – Харків зазвичай вирушають від Автостанції 1, проспект Соборний, 20, Запоріжжя. Рекомендується перевіряти актуальний розклад та місце відправлення при оформленні замовлення та при отриманні квитка.

Автобуси на маршруті Запоріжжя – Харків прибувають на Автовокзал Харків – 1, пр-т Юрія Гагаріна; будинок 22. Рекомендується перевіряти актуальний розклад та місце відправлення при оформленні замовлення та при отриманні квитка.

Відправлення автобуса Запоріжжя – Харків – кожного дня від автовокзалу м. Запоріжжя.

Маршрут автобуса Запоріжжя - Харків

Посадка на автобус у містах:

Автобусний маршрут Запоріжжя – Харків пов’язує два великих міста України. Дві області – Запорізьку і Харківську, також перетинаючи Дніпропетровську. Відстань між містами — 297 км, середній час у дорозі на рейсі Запоріжжя – Харків: 6 год 30 хв.

Запоріжжя Харків автобус
AVTOEXPRESS

Комфортна поїздка
від Запоріжжя до Харкова

Плануєте поїздку від Запоріжжя до Харкова? Купуйте квитки на автобус онлайн на сайті або за телефоном. Ми пропонуємо комфортні та надійні перевезення, а також вигідні ціни.

Запоріжжя Харків Автобус

автобус Запорожье Харьков
Тип автобусу: Irizar Century
Пасажиромісткість: 49

Автобусний маршрут Запоріжжя – Харків пропонує комфортний та зручний засіб пересування між містами. Поїздка на автобусі забезпечує надійність та комфорт завдяки сучасним зручностям та регулярному технічному обслуговуванню.

Автобуси оснащені всім необхідним для комфортної поїздки, включаючи зручні сидіння, кондиціонери та великі простори для ніг, щоб ви могли розслабитися та сповна насолодитися поїздкою.

Безкоштовний Wi-Fi

Всі автобуси оснащені розетками та Wi-Fi

Підтримка

Зв'яжіться з нами по телефону або через сайт

Зручні крісла

Ви можете провести 12 годин без дискомфорту на наших кріслах

Зручна оплата

Cash, Visa, MasterCard, etc

Інші рейси, підібрані для вас

Час в дорозі – 7 год. 30 хв
Відправлення Щоденно
900.00 грн

Час в дорозі – 10 год.
Відправлення Щоденно
950.00 грн

Час в дорозі – 16 годин

Відправлення щоденно
2200.00 грн

Запоріжжя Харків автобус
AVTOEXPRESS

Замовлення квитків за телефоном
на автобус Запоріжжя - Харків

Ми гарантуємо комфортні умови подорожі, надійність та вигідні ціни. Не пропустіть можливість зробити вашу поїздку ще зручнішою та безпечнішою!

Подорож через саме серце країни: Автобусом із Запоріжжя до Харкова

 

Дорога автобусом Запоріжжя – Харків кличе!

Ласкаво просимо до захопливої одіссеї, яка виходить за рамки звичайної подорожі. Ми вирушимо у подорож, яка проляже крізь душу України, з’єднавши жваві міста Запоріжжя, Дніпро та Харків. Наш вірний кінь? Не хто інший, як комфортабельний автобус – вмістилище мрій, провідник історій та ваш квиток до пригод.

Запоріжжя – місто, де народжуються легенди

Запоріжжя, з його залитими сонцем бульварами та відлунням козацьких легенд, створює сцену для нашої подорожі. Уявіть, як ви дивитеся на Дніпро, як вітер куйовдить ваше волосся, коли ви сідаєте в автобус Запоріжжя – Харків, що чекає на вас. Тут минуле шепоче таємниці, а майбутнє розгортається, як старовинна карта.

Золоті ворота: Коли Запоріжжя – Харків автобус проїжджатиме вулицями Запоріжжя, ви побачите “Золоті ворота” – місце, де сходяться історія та сучасність. Відчуйте пульс міста, яке процвітає на контрастах – стукіт трамваїв гармонійно поєднується з гудінням смартфонів.

Дніпро: Наш компас вказує на північ, до могутньої річки Дніпро. Автобус Запоріжжя – Харків гуде від нетерпіння, його шини прагнуть простежити контури цієї водної артерії. Проїжджаючи мости і пробираючись крізь квартали, пам’ятайте: з кожною милею ми занурюємося все глибше в серце України.

Дніпро – місце, де резонують міські ритми

Дніпро, місто сталі та мрій, зустрічає нас з розпростертими обіймами. Тут хмарочоси цілуються з небом, а ритм життя пульсує на кожному кроці. Наш автобус стає капсулою часу, що мчить крізь епохи та спогади.

Харків чекає: Наш останній розділ розгортається, коли Запоріжжя Харків автобус залишає Дніпро позаду. Попереду тягнеться дорога, стрічка обіцянок. Незабаром ми прибудемо до Харкова, міста поетів і візіонерів. За вікнами автобуса промайнуть академічні заклади, парки та жваві площі – серцебиття мегаполісу, що процвітає завдяки інтелекту та палкому завзяттю.

Скориставшісь нашим маршрутом ви також зможете зупинитися у таких містах, як Новомосковськ, Перещепіне, та Красноград.

Харків – місце, де резонує відлуння

Харків, колиска культури та інновацій, манить до себе. Наш автобус Запоріжжя – Харків в’їжджає на площу Свободи, де статуї вітають минуле, а студенти обговорюють майбутнє. Тут вальсують історія та прогрес – складна хореографія, яка визначає місто.

Симфонія Свободи: Якщо автобус зупиниться біля пам’ятника Свободи, прислухайтеся. Чи чуєте ви симфонію ідей, зіткнення ідеологій? Душа Харкова процвітає в дискурсі, і кожна розмова додає свою ноту до цього грандіозного опусу.

Кінець подорожі: Наші колеса сповільнюються на Автостанції, але подорож триває. Вулиці Харкова обіймають нас, а двері автобуса відчиняються, відпускаючи нас в обійми міста. Що б ви не шукали – науку, мистецтво чи просто чашку борщу – Харків чекає на вас з розпростертими обіймами.

Скористайтеся автобусом Запоріжжя Харків і ви опинитеся поза межами!

І так, дорогий мандрівнику, наша автобусна подорож виходить за межі географії. Йдеться не лише про подолані відстані, а й про душі, яких ми торкаємося, про історії, які ми збираємо. Коли ти вийдеш з автобуса, пам’ятай: Серце України б’ється в кожному оберті двигуна, в кожній спільній посмішці. До наступної зустрічі на цій звивистій дорозі, зберігайте дух пригод.

Бронюйте місця на Запоріжжя Харків автобус онлайн:

Готові до подорожі? Завітайте на Avtoexpress.dp.ua, щоб забронювати місце у цій незабутній подорожі. Нехай дорога розгортається, а серце знаходить свій ритм під стукіт коліс. 🚌✨