Avtoexpress

+380 98 788 17 17     +380 95 528 17 17     +380 96 528 17 17      avtoexpress.dnepr1991@gmail.com

Увага! 
з 16.02.2024 до 15.03.2024 при оформленні та оплаті онлайн на сайті автоматічно застосовується знижка 5%.

Для дітей до 12 років –  20%

Не упустіть свою вигоду!
Приємних подорожей!

Миколаїв - Дніпро:
квитки на автобус

Автобус Миколаїв - Дніпро : ціни на квитки та розклад


Автобус Час відправлення Місце відправлення Дні відправлення Час у дорозі Час прибуття Місце прибуття Ціна Купити квиток
Миколаїв - Дніпро 13:00 Богоявленський проспект, 21 Щодня 4год 45хв 17:45 Автовокзал, Курчатова 10 700.00 UAH Забронювати
Миколаїв - Дніпро 00:40 Богоявленський проспект, 21 Щодня 6год 20хв 07:00 Автовокзал, Курчатова 10 580.00 UAH Забронювати

Часті питання про поїздку Миколаїв - Дніпро

Час у дорозі автобусом від Миколаєва до Дніпра може змінюватись в залежності від маршруту та умов дорожнього руху. Зазвичай середня тривалість подорожі становить приблизно 5-6 годин. Однак, рекомендується уточнювати точний час в дорозі у операторів Автоекспрес або перевіряти актуальний розклад перед покупкою квитків.

Вартість квитка на автобус від Миколаєва до Дніпра може різнитися залежно від оператора перевезення, пори року та інших факторів. Рекомендується перевірити актуальні ціни на сайті Автоекспрес або зв’язатися з операторами для отримання точної інформації про вартість квитків.

Відстань між Миколаєвом та Дніпром на автобусному маршруті становить приблизно 330 кілометрів.

Автобуси на маршруті Миколаїв – Дніпро зазвичай вирушають із центрального автовокзалу або інших автобусних станцій в Миколаєві. Рекомендується перевіряти актуальний розклад та місце відправлення при оформленні замовлення та при отриманні квитка.

Автобуси на маршруті Миколаїв – Дніпро прибувають на автовокзал. Рекомендується перевіряти актуальний розклад та місце відправлення при оформленні замовлення та при отриманні квитка.

Відправлення автобуса Миколаїв – Дніпро відбувається кожного дня від автовокзалу м. Миколаїв.

Маршрут автобуса Миколаїв - Дніпро

Посадка на автобус у містах:

Автобусний маршрут Миколаїв – Дніпро (Миколаїв – Дніпропетровськ) пов’язує два міста у різних областях. Відстань між містами — 330км, середній час у дорозі на рейсі Миколаїв – Дніпро: 5-6 годин.

Автобус запорожье бухарест
AVTOEXPRESS

Комфортна поїздка
від Миколаєва до Дніпра

Плануєте поїздку від Миколаєва до Дніпра? Купуйте квитки на автобус онлайн на сайті або за телефоном. Ми пропонуємо комфортні та надійні перевезення, а також вигідні ціни.

Автобус Миколаїв - Дніпро

photo_2022-08-30_08-27-50-1
Тип автобусу: Мікроавтобус
Пасажиромісткість: 20

Автобусний маршрут Миколаїв – Дніпро пропонує комфортний та зручний засіб пересування між містами. Поїздка на автобусі забезпечує надійність та комфорт завдяки сучасним зручностям та регулярному технічному обслуговуванню.

Автобуси оснащені всім необхідним для комфортної поїздки, включаючи зручні сидіння, кондиціонери та великі простори для ніг, щоб ви могли розслабитися та сповна насолодитися поїздкою.

Безкоштовний Wi-Fi

Всі автобуси оснащені розетками та Wi-Fi

Підтримка

Зв'яжіться з нами по телефону або через сайт

Зручні крісла

Ви можете провести 12 годин без дискомфорту на наших кріслах

Зручна оплата

Cash, Visa, MasterCard, etc

Інші рейси, підібрані для вас

Час в дорозі – 9 годин
Відправлення щодня
820.00 грн

Час в дорозі – 7 годин
Відправлення щодня
660.00 грн

Час в дорозі – 7 годин
Відправлення щодня
660.00 грн

Автобус запорожье бухарест
AVTOEXPRESS

Замовлення квитків за телефоном
на автобус Миколаїв - Дніпро

Ми гарантуємо комфортні умови подорожі, надійність та вигідні ціни. Не пропустіть можливість зробити вашу поїздку ще зручнішою та безпечнішою!