Офіційний Міжнародний Перевізник Автоекспрес-Дніпро

Безкоштовно з любого номеру в Україні 0 (800) 88 17 17
kyivtar телефон автоекспрес+380 98 788 17 17     Vodafone phone+380 95 528 17 17     kyivtar телефон автоекспрес+380 96 528 17 17 lifelell телефон автоекспрес+380 73 788 17 17 avtoexpress.dnepr1991@gmail.com

УВАГА! 
При купівлі та оплаті на сайті Ви гарантовано отримуєте знижку 3%. Для дітей до 12 років – 20%. Для зареєстрованих клієнтів знижка збільшується з кожною наступною подорожжю. Гуртова Знижка 10% для 5+ осіб застосовується автоматично.
Не упустіть свою вигоду!

сховати

Реєструйтеся у Кабінеті та  збільшуйте знижку  з кожною наступною поїздкою…

Або просто забудьте про цю пропозицію.

Вирішувати Вам!

Автоекспрес Дніпро

УВАГА! 
При купівлі та оплаті на сайті Ви отримуєте знижку 3%. Для дітей до 12 років – 20%. Для зареєстрованих клієнтів знижка збільшується на кожну наступну подорож. Гуртова Знижка 10% для 5+ осіб застосовується автоматично.
Не упустіть свою вигоду!

сховати

Миколаїв - Кривий Ріг:
квитки на автобус

Автобус Миколаїв - Кривий Ріг: ціни на квитки та розклад


Автобус Час відправлення Місце відправлення Дні відправлення Час у дорозі Час прибуття Місце прибуття Ціна Купити квиток
Миколаїв - Кривий Ріг 13:00 Богоявленський проспект, 21 Щодня 3год 16:00 Дніпровське шосе, 1а 440.00 UAH Забронювати
Миколаїв - Кривий Ріг 00:40 Богоявленський проспект, 21 Щодня 4год 20хв 05:00 Дніпровське шосе, 1а 400.00 UAH Забронювати

Часті питання про поїздку Миколаїв - Кривий Ріг

Час у дорозі автобусом від Миколаєва до Кривого Рогу може змінюватись в залежності від маршруту та умов дорожнього руху. Зазвичай середня тривалість подорожі становить приблизно 3 години. Однак, рекомендується уточнювати точний час в дорозі у операторів Автоекспрес або перевіряти актуальний розклад перед покупкою квитків.

Вартість квитка на автобус від Миколаєва до Кривого Рогу може різнитися залежно від оператора перевезення, пори року та інших факторів. Рекомендується перевірити актуальні ціни на сайті Автоекспрес або зв’язатися з операторами для отримання точної інформації про вартість квитків.

Відстань між Миколаєвом та Кривим Рогом на автобусному маршруті становить приблизно 180 кілометрів.

Автобуси на маршруті Миколаїв – Кривий Ріг зазвичай вирушають із центрального автовокзалу або інших автобусних станцій в Миколаєві. Рекомендується перевіряти актуальний розклад та місце відправлення при оформленні замовлення та при отриманні квитка.

Автобуси на маршруті Миколаїв – Кривий Ріг прибувають на автовокзал. Рекомендується перевіряти актуальний розклад та місце відправлення при оформленні замовлення та при отриманні квитка.

Відправлення автобуса Миколаїв – Кривий Ріг відбувається кожного дня від автовокзалу м. Миколаїв.

Маршрут автобуса Миколаїв - Кривий Ріг

Посадка на автобус у містах:

Автобусний маршрут Миколаїв – Кривий Ріг пов’язує два міста у різних областях. Відстань між містами — 180км, середній час у дорозі на рейсі Миколаїв – Кривий Ріг: 3 години.

Автобус бухарест варна
AVTOEXPRESS

Комфортна поїздка
від Миколаєва до Кривого Рогу

Плануєте поїздку від Миколаєва до Кривого Рогу? Купуйте квитки на автобус онлайн на сайті або за телефоном. Ми пропонуємо комфортні та надійні перевезення, а також вигідні ціни.

Автобус Миколаїв - Кривий Ріг

photo_2022-08-30_08-27-50-1
Тип автобусу: Мікроавтобус
Пасажиромісткість: 20

Автобусний маршрут Миколаїв – Кривий Ріг пропонує комфортний та зручний засіб пересування між містами. Поїздка на автобусі забезпечує надійність та комфорт завдяки сучасним зручностям та регулярному технічному обслуговуванню.

Автобуси оснащені всім необхідним для комфортної поїздки, включаючи зручні сидіння, кондиціонери та великі простори для ніг, щоб ви могли розслабитися та сповна насолодитися поїздкою.

Безкоштовний Wi-Fi

Всі автобуси оснащені розетками та Wi-Fi

Підтримка

Зв'яжіться з нами по телефону або через сайт

Зручні крісла

Ви можете провести 12 годин без дискомфорту на наших кріслах

Зручна оплата

Cash, Visa, MasterCard, etc

Інші рейси, підібрані для вас

Час в дорозі – 9 годин
Відправлення щодня
820.00 грн

Час в дорозі – 7 годин
Відправлення щодня
660.00 грн

Час в дорозі – 7 годин
Відправлення щодня
660.00 грн

Автобус бухарест варна
AVTOEXPRESS

Замовлення квитків за телефоном
на автобус Миколаїв - Кривий Ріг

Ми гарантуємо комфортні умови подорожі, надійність та вигідні ціни. Не пропустіть можливість зробити вашу поїздку ще зручнішою та безпечнішою!