Avtoexpress

+380 98 788 17 17     +380 95 528 17 17     +380 96 528 17 17      avtoexpress.dnepr1991@gmail.com

Знижки для постійних клієнтів

УВАГА! 

Зареєстрованим клієнтам при купівлі та оплаті на сайті онлайн автоматично застосовується перша знижка 3%. Далі на кожну наступну подорож знижка збільшується
Для дітей до 12 років – 20%
Не упустіть свою вигоду!

сховати

Знижки для постійних клієнтів

УВАГА!  Зареєстрованим клієнтам при купівлі та оплаті на сайті онлайн автоматично застосовується перша знижка 3%. Для дітей до 12 років – 20%. Далі на кожну наступну подорож знижка збільшується Не упустіть свою вигоду!

сховати

Про компанію

З 2002 року наша компанія працює на ринку пасажирських перевезень. Ми не обмежуємося містом Дніпро і навіть іншими містами України – наші автобуси їздять по багатьом маршрутам країн СНД і Європи. За цей час «Автоекспрес-ДНІПРО» стала однією з кращих компаній на ринку.

Головні пріоритети нашої роботи

це безпека і комфорт пасажирів

Для цього ми робимо все від нас залежне. У компанії працюють відповідальні професійні фахівці, які відрізняються своєю відмінною підготовкою і досвідом. Сервіс, що надається «Автоекспрес-ДНІПРО», найвищого рівня. Весь персонал володіє тільки позитивними якостями, культурний, без шкідливих звичок. Перед кожною поїздкою водії в обов’язковому порядку проходять інструктаж і медогляд. Систематично наша компанія проводить заняття і тренінги з працівниками, щоб підвищити їх рівень підготовки.

Крім добре підготовлених досвідчених фахівців компанія має великий автопарк. У нас можна підібрати автобус в залежності від кількості пасажирів. До ваших послуг сучасний і комфортний транспорт. Весь він обладнаний необхідними опціями для максимального комфорту пасажирів. Тому поїздка гарантовано залишить тільки позитивні емоції.

about-transpo.jpg

СТО компанії «Автоекспрес-ДНІПРО» – ваш надійний партнер

Також ми надаємо послуги з обслуговування та ремонту транспорту. Сучасний багатоцільовий автосервіс оснащений сучасним професійним обладнанням. Всі роботи виконують кваліфіковані майстри.

«АВТОЕКСПРЕСС-ДНІПРО» стане надійним помічником для вас і вашої компанії в дорозі. Додаткові послуги, що надаються нами – евакуація і транспортування техніки з використанням автоевакуаторів. З нами ви зможете забути про багато проблем.

ПП «Автоекспрес – ДНІПРО» –– офіційний дилер ПрАТ «Бориспільський автозавод», ПрАТ «Чернігівський автозавод», ВАТ “Укравтобуспром”, виконуємо гарантійне і післягарантійне обслуговування автобусів Еталон.

З нами вже співпрацюють: ТОВ “ТРАНСКОМ-ДНІПРО”, ТОВ “Ромерм”, ТОВ “Охоронна Агенція” Професіонал-2010 “, ТОВ” Рубікон “, ТОВ” ІНКОТРЕЙДБУД “, OOO” Вінтера-Вікна “.

Для замовлення послуг і консультації телефонуйте за тел. +38 098 788 17 17,

або надсилайте заявку по е-mail: avtoexpress.dnepr1991@gmail.com