Офіційний Міжнародний Перевізник Автоекспрес-Дніпро

Безкоштовно з любого номеру в Україні 0 (800) 88 17 17
kyivtar телефон автоекспрес+380 98 788 17 17     Vodafone phone+380 95 528 17 17     kyivtar телефон автоекспрес+380 96 528 17 17 lifelell телефон автоекспрес+380 73 788 17 17 avtoexpress.dnepr1991@gmail.com

УВАГА! 
При купівлі та оплаті на сайті Ви гарантовано отримуєте знижку 3%. Для дітей до 12 років – 20%. Для зареєстрованих клієнтів знижка збільшується з кожною наступною подорожжю. Гуртова Знижка 10% для 5+ осіб застосовується автоматично.
Не упустіть свою вигоду!

сховати

Реєструйтеся у Кабінеті та  збільшуйте знижку  з кожною наступною поїздкою…

Або просто забудьте про цю пропозицію.

Вирішувати Вам!

Автоекспрес Дніпро

УВАГА! 
При купівлі та оплаті на сайті Ви отримуєте знижку 3%. Для дітей до 12 років – 20%. Для зареєстрованих клієнтів знижка збільшується на кожну наступну подорож. Гуртова Знижка 10% для 5+ осіб застосовується автоматично.
Не упустіть свою вигоду!

сховати

Дніпро - Варна:
квитки на автобус

Автобус Дніпро - Варна: ціни на квитки та розклад


Автобус Час відправлення Місце відправлення Дні відправлення Час у дорозі Час прибуття Місце прибуття Ціна Купити квиток
Дніпро - Варна 12:00 Автовокзал, Курчатова 10 Понеділок 31 год 19:00 Автогара 2, вул. Св. Іван Рілскі 2800.00 UAH Забронювати
Дніпро - Варна 12:00 Автовокзал, Курчатова 10 Середа 31 год 19:00 Автогара 2, вул. Св. Іван Рілскі 2800.00 UAH Забронювати
Дніпро - Варна 12:00 Автовокзал, Курчатова 10 Субота 31 год 19:00 Автогара 2, вул. Св. Іван Рілскі 2800.00 UAH Забронювати

Часті питання про поїздку Дніпро - Варна

Час у дорозі автобусом від Дніпра до Варна може змінюватись в залежності від маршруту та умов дорожнього руху. Зазвичай середня тривалість подорожі становить приблизно 33 години 40 хвилин. Однак, рекомендується уточнювати точний час в дорозі у операторів Автоекспрес або перевіряти актуальний розклад перед покупкою квитків.

Вартість квитка на автобус від Дніпра до Варни може різнитися залежно від оператора перевезення, пори року та інших факторів. Рекомендується перевірити актуальні ціни на сайті Автоекспрес або зв’язатися з операторами для отримання точної інформації про вартість квитків.

Відстань між Дніпром та Варною на автобусному маршруті становить приблизно 1600 кілометрів.

Автобуси на маршруті Дніпро – Варна зазвичай вирушають із центрального автовокзалу або інших автобусних станцій у Дніпрі. Рекомендується перевіряти актуальний розклад та місце відправлення при оформленні замовлення та при отриманні квитка.

Автобуси на маршруті Дніпро – Варна прибувають на автовокзал. Рекомендується перевіряти актуальний розклад та місце відправлення при оформленні замовлення та при отриманні квитка.

Відправлення автобуса Дніпро – Варна – щопонеділка, середа, субота, від автовокзалу м. Дніпро.

Маршрут автобуса Дніпро - Варна

Посадка на автобус у містах:

Автобусний маршрут Дніпро-Варна (Болгарія) (Дніпропетровськ-Варна) пов’язує два міста у різних країнах. Відстань між містами — 1600км, середній час у дорозі на рейсі Дніпро — Варна: 33год 40 хв.

Автобус бухарест варна
AVTOEXPRESS

Комфортна поїздка
від Дніпра до Варни

Плануєте поїздку від Дніпра до Варни? Купуйте квитки на автобус онлайн на сайті або за телефоном. Ми пропонуємо комфортні та надійні перевезення, а також вигідні ціни.
Якщо шукаєте зворотній маршрут – натисніть сюди

Автобус Дніпро - Варна

Автобус Днепр Варна
Тип автобусу: NEOPLAN
Кількість місць: 57

Автобусний маршрут Дніпро – Варна пропонує комфортний та зручний засіб пересування між містами. Поїздка на автобусі забезпечує надійність та комфорт завдяки сучасним зручностям та регулярному технічному обслуговуванню.

Автобуси оснащені всім необхідним для комфортної поїздки, включаючи зручні сидіння, кондиціонери та великі простори для ніг, щоб ви могли розслабитися та сповна насолодитися поїздкою.

Безкоштовний Wi-Fi

Всі автобуси оснащені розетками та Wi-Fi

Підтримка

Зв'яжіться з нами по телефону або через сайт

Зручні крісла

Ви можете провести 12 годин без дискомфорту на наших кріслах

Зручна оплата

Cash, Visa, MasterCard, etc

Інші рейси, підібрані для вас

Час в дорозі 28 годин 10 хв Відправлення понеділок, середа, субота 3300 2800.00 грн

Час в дорозі – 15 годин
Відправлення понеділок, середа, субота
1650.00 грн

Час в дорозі – 38 годин
Відправлення понеділок, середа, субота
3500.00 грн

Автобус бухарест варна
AVTOEXPRESS

Замовлення квитків за телефоном
на автобус Дніпро - Варна

Ми гарантуємо комфортні умови подорожі, надійність та вигідні ціни. Не пропустіть можливість зробити вашу поїздку ще зручнішою та безпечнішою!