Avtoexpress

+380 98 788 17 17     +380 95 528 17 17     +380 96 528 17 17      avtoexpress.dnepr1991@gmail.com

Знижки для постійних клієнтів

УВАГА! 

Зареєстрованим клієнтам при купівлі та оплаті на сайті онлайн автоматично застосовується перша знижка 3%. Далі на кожну наступну подорож знижка збільшується
Для дітей до 12 років – 20%
Не упустіть свою вигоду!

сховати

Знижки для постійних клієнтів

УВАГА!  Зареєстрованим клієнтам при купівлі та оплаті на сайті онлайн автоматично застосовується перша знижка 3%. Для дітей до 12 років – 20%. Далі на кожну наступну подорож знижка збільшується Не упустіть свою вигоду!

сховати

Варна - Запоріжжя:
квитки на автобус

Автобус Варна - Запоріжжя : ціни на квитки та розклад


Автобус Час відправлення Місце відправлення Дні відправлення Час у дорозі Час прибуття Місце прибуття Ціна Купити квиток
Варна - Запоріжжя 12:00 Автогара 2, вул. Св. Іван Рілскі Понеділок 33год 18:30 Автовокзал проспект Соборний 21 3500.00 UAH Забронювати
Варна - Запоріжжя 12:00 Автогара 2, вул. Св. Іван Рілскі Середа 33год 18:30 Автовокзал проспект Соборний 21 3500.00 UAH Забронювати
Варна - Запоріжжя 12:00 Автогара 2, вул. Св. Іван Рілскі Субота 33год 18:30 Автовокзал проспект Соборний 21 3500.00 UAH Забронювати

Часті питання про поїздку Варна - Запоріжжя

Час у дорозі автобусом від Варни до Запоріжжя може змінюватись в залежності від маршруту та умов дорожнього руху. Зазвичай середня тривалість подорожі становить приблизно 34 години. Однак, рекомендується уточнювати точний час в дорозі у операторів Автоекспрес або перевіряти актуальний розклад перед покупкою квитків.

Вартість квитка на автобус від Варни до Запоріжжя може різнитися залежно від оператора перевезення, пори року та інших факторів. Рекомендується перевірити актуальні ціни на сайті Автоекспрес або зв’язатися з операторами для отримання точної інформації про вартість квитків.

Відстань між Варною та Запоріжжям на автобусному маршруті становить приблизно 1800 кілометрів.

Автобуси на маршруті Варна – Запоріжжя зазвичай вирушають із зупинки за заправкою ОМВ у Варні. Рекомендується перевіряти актуальний розклад та місце відправлення при оформленні замовлення та при отриманні квитка.

Автобуси на маршруті Варна – Запоріжжя прибувають на автовокзал. Рекомендується перевіряти актуальний розклад та місце відправлення при оформленні замовлення та при отриманні квитка.

Відправлення автобуса Варна – Запоріжжя – щопонеділка, середа, субота, від автовокзалу м. Варна.

Маршрут автобуса Варна - Запоріжжя

Посадка на автобус у містах:

Автобусний маршрут Варна – Запоріжжя пов’язує два міста у різних країнах. Відстань між містами — 1800 км, середній час у дорозі на рейсі Варна – Запоріжжя: 34 год.

Автобус запорожье бухарест
AVTOEXPRESS

Комфортна поїздка
від Варни до Запоріжжя

Плануєте поїздку від Варни до Запоріжжя? Купуйте квитки на автобус онлайн на сайті або за телефоном. Ми пропонуємо комфортні та надійні перевезення, а також вигідні ціни.

Автобус Варна - Запоріжжя

автобус запорожье бухарест
Тип автобусу: MAN LІONS COACG
Кількість місць: 57

Автобусний маршрут Варна – Запоріжжя пропонує комфортний та зручний засіб пересування між містами. Поїздка на автобусі забезпечує надійність та комфорт завдяки сучасним зручностям та регулярному технічному обслуговуванню.

Автобуси оснащені всім необхідним для комфортної поїздки, включаючи зручні сидіння, кондиціонери та великі простори для ніг, щоб ви могли розслабитися та сповна насолодитися поїздкою.

Безкоштовний Wi-Fi

Всі автобуси оснащені розетками та Wi-Fi

Підтримка

Зв'яжіться з нами по телефону або через сайт

Зручні крісла

Ви можете провести 12 годин без дискомфорту на наших кріслах

Зручна оплата

Cash, Visa, MasterCard, etc

Інші рейси, підібрані для вас

Час в дорозі 35 годин 
Відправлення понеділок, середа, субота
3699.00 грн

Час в дорозі – 30 годин
Відправлення понеділок, середа, субота  
3699.00 грн

Час в дорозі – 28 годин
Відправлення понеділок, середа, субота
3499.00 грн

Автобус запорожье бухарест
AVTOEXPRESS

Замовлення квитків за телефоном
на автобус Варна - Запоріжжя

Ми гарантуємо комфортні умови подорожі, надійність та вигідні ціни. Не пропустіть можливість зробити вашу поїздку ще зручнішою та безпечнішою!