Офіційний Міжнародний Перевізник Автоекспрес-Дніпро

Безкоштовно з любого номеру в Україні 0 (800) 88 17 17
+380 98 788 17 17     +380 95 528 17 17     +380 96 528 17 17 +380 93 525 26 38 avtoexpress.dnepr1991@gmail.com

УВАГА! 
При купівлі та оплаті на сайті Ви гарантовано отримуєте знижку 3%. Для дітей до 12 років – 20%. Для зареєстрованих клієнтів знижка збільшується з кожною наступною подорожжю. Гуртова Знижка 10% для 5+ осіб застосовується автоматично.
Не упустіть свою вигоду!

сховати

Реєструйтеся у Кабінеті та  збільшуйте знижку  з кожною наступною поїздкою…

Або просто забудьте про цю пропозицію.

Вирішувати Вам!

Автоекспрес Дніпро

УВАГА! 
При купівлі та оплаті на сайті Ви отримуєте знижку 3%. Для дітей до 12 років – 20%. Для зареєстрованих клієнтів знижка збільшується на кожну наступну подорож. Гуртова Знижка 10% для 5+ осіб застосовується автоматично.
Не упустіть свою вигоду!

сховати

Подорожі мають бути насолодженням, а не джерелом стресу, особливо, коли розмова йде про трансфер до/з аеропорту. З нашим сервісом Автоекспрес ви можете забути про дорогі таксі, непередбачуване громадське транспортне сполучення. Також високі ціни на паркування в аеропорту вас тепер також не турбують. Наші доступні та надійні трансфери до/з аеропорту гарантують вам безпроблемний початок вашого подорожі. Нижче ви знайдете перелік аеропортів, які обслуговуються Автоекспресом, для зручності вашого вибору.

Автобус до аеропорту Сучава, Бухарест, Румунія

Міжнародний аеропорт Сучава, також відомий як аеропорт Сальча. Він також названий ім’ям Штефана Великого (Aeroportul Internațional “Ștefan cel Mare” Suceava) і став важливим авіаційним центром в Європі. Він розташован у селі Сальча, що у 12 км на від Сучави. Забезпечує легкий доступ до жвавого міста Сучави, створюючи ідеальний старт для вашої подорожі. З різноманіттям авіасполучень та сучасними зручностями, аеропорт Сучава гарантує безпроблемну подорож як для місцевих, так і міжнародних подорожуючих. Цей аеропорт приваблює туристів, які мають намір відкрити для себе цю частину стрімко розвиваючоїся Румунії.

Днепр аэропорт Сучава

Автобус до аеропорту Кишинів, Молдова

Міжнародний аеропорт Кишинів (рум. Aeroportul Internaţional Chişinău)

(IATA: *KIV*; ICAO: *LUKK*) є головним і найбільшим аеропортом в Республіці Молдова. Розташований приблизно 13 кілометрів на південний схід від столиці, Кишинева, цей жвавий аеропорт слугує життєво важливим вузлом для мандрівників як у Молдові, так і за її межами.

Дорога розгортається: Україна – аеропорт Кишинева

Автобусний рейс з України до аеропорту Кишинева – це не просто поїздка на автобусі, це ворота до нових горизонтів. Коли колеса обертаються, ви побачите пагорби, старовинні села та поля, які, здається, простягаються до нескінченності. Автобуси такими маршрутамі як: Дніпро – аеропорт Кишинів, Запоріжжя – аеропорт Кишинів, Кривий Ріг – аеропорт Кишинів. 🌄 По маршруту можливі посадки та висадки у містах Казанка, Новий Буг, Баштанка, Миколаїв, Коблеве, Одеса.

А коли ви прибудете до Аеропорту Кишинева, ви відчуєте тремнтіння від того, що відкриваєте нову главу свого життя. Незалежно від того, чи летите ви досліджувати виноградники Молдови, чи вирушаєте у кулінарну подорож, або далі у інші країни – це місце, де мрії стають реальністю. 🛫

Автобус в аэропорт Кишинев

Міжнародний аеропорт Кишинева

Залишити відповідь