Avtoexpress

+380 98 788 17 17     +380 95 528 17 17     +380 96 528 17 17      avtoexpress.dnepr1991@gmail.com

Увага! 
з 16.02.2024 до 15.03.2024 при оформленні та оплаті онлайн на сайті автоматічно застосовується знижка 5%.

Для дітей до 12 років –  20%

Не упустіть свою вигоду!
Приємних подорожей!

Подорожі мають бути насолодженням, а не джерелом стресу, особливо, коли розмова йде про трансфер до/з аеропорту. З нашим сервісом Автоекспрес ви можете забути про дорогі таксі, непередбачуване громадське транспортне сполучення. Також високі ціни на паркування в аеропорту вас тепер також не турбують. Наші доступні та надійні трансфери до/з аеропорту гарантують вам безпроблемний початок вашого подорожі. Нижче ви знайдете перелік аеропортів, які обслуговуються Автоекспресом, для зручності вашого вибору.

Автобус до аеропорту Сучава, Бухарест, Румунія

Міжнародний аеропорт Сучава, також відомий як аеропорт Сальча. Він також названий ім’ям Штефана Великого (Aeroportul Internațional “Ștefan cel Mare” Suceava) і став важливим авіаційним центром в Європі. Він розташован у селі Сальча, що у 12 км на від Сучави. Забезпечує легкий доступ до жвавого міста Сучави, створюючи ідеальний старт для вашої подорожі. З різноманіттям авіасполучень та сучасними зручностями, аеропорт Сучава гарантує безпроблемну подорож як для місцевих, так і міжнародних подорожуючих. Цей аеропорт приваблює туристів, які мають намір відкрити для себе цю частину стрімко розвиваючоїся Румунії.

Днепр аэропорт Сучава

Автобус до аеропорту Кишинів, Молдова

Міжнародний аеропорт Кишинів (рум. Aeroportul Internaţional Chişinău)  — головний аеропорт Молдови, розташований за 13 км на південний схід від столиці Кишинів.

Автобус в аэропорт Кишинев

Залишити відповідь