Avtoexpress

+380 98 788 17 17     +380 95 528 17 17     +380 96 528 17 17      avtoexpress.dnepr1991@gmail.com

Увага! 
з 15.11.2023 до 15.12.2023 при оплаті на сайті діє знижка 5%.

Для дітей до 12 років –  20%

Не упустіть свою вигоду!
Приємних подорожей!

Перший і найголовніший фактор успішної поїздки на автобусі – вибирайте транспортну компанію «Автоекспрес-ДНІПРО». У нас є все, щоб навіть від самих довгих маршрутів пасажири отримували тільки позитивні емоції. Але існує кілька лайфкахов, які зроблять поїздки ще краще. Для цього необхідно взяти з собою кілька невеликих, але дуже корисних речей:

  • вода і невеликий перекус – це позбавить вас від необхідності чекати наступної зупинки. В якості перекусу вибирайте горішки або якийсь фрукт, тоді ви не будете привертати увагу інших пасажирів сторонніми запахами. Воду беріть в зручній невеликий пляшці, щоб вона не займала багато місця, і її не потрібно було класти в багажне відділення;
  • комфортний сон – стане в нагоді невелика дорожня подушка, пов’язка на очі, невеликий плед або навіть затички у вуха. Такий невеликий аксесуар дозволить відчути себе дуже комфортно, ніщо не буде відволікати вас від відпочинку;
  • таблетки від укачювання – навіть якщо вас не укачює в дорозі краще подбати про таку дрібницю. Препарат заспокоює, викликаючи легку сонливість, і позбавить вас від проблем з укачюванням.

Важливо також не забути зарядити свій гаджет, щоб можна було слухати улюблену музику в навушниках. Тільки не забувайте, що ви не одні в автобусі і не вмикайте звук дуже голосно, не заважайте іншим пасажирам. В дорогу треба зручно одягнутися і взутися, вибирайте взуття на низькому ходу. Під час кожної зупинки відвідуйте вбиральню, а то дискомфортно терпіти до наступної зупинки. У зв’язку з карантинними обмеженнями не забудьте про засоби індивідуального захисту – маску, рукавиці і САНІТАЙЗЕР. Співробітники «Автоекспрес-ДНІПРО» зроблять все можливе, щоб ваша подорож була комфортною, безпечною і залишила тільки найтепліші спогади.