Офіційний Міжнародний Перевізник Автоекспрес-Дніпро

+380 98 788 17 17     +380 95 528 17 17     +380 96 528 17 17      avtoexpress.dnepr1991@gmail.com

УВАГА! 
При купівлі та оплаті на сайті Ви гарантовано отримуєте знижку 3%. Для дітей до 12 років – 20%. Для зареєстрованих клієнтів знижка збільшується з кожною наступною подорожжю.
Не упустіть свою вигоду!

сховати

Реєструйтеся у Кабінеті та  збільшуйте знижку  з кожною наступною поїздкою…

Або просто забудьте про цю пропозицію.

Вирішувати Вам!

Автоекспрес Дніпро

УВАГА! 
При купівлі та оплаті на сайті Ви отримуєте знижку 3%. Для дітей до 12 років – 20%. Для зареєстрованих клієнтів знижка збільшується на кожну наступну подорож.
Не упустіть свою вигоду!

сховати

Переваги подорожі автобусом

Чи виснажує дорога чи надихає подорож? Від багатьох факторів залежатиме якість подорожі. На що слід звертати увагу перед тим, як орендувати автобус? Про це ми розповімо далі.

Універсальний та максимально бюджетний варіант.

Вибираючи між літаком та автобусом, звичайно дешевше буде поїздка на останньому. Багатьом переліт літаком не по кишені, та й з поїздами не завжди все так просто. Спланувати довгу подорож з максимально насиченим маршрутом простіше, якщо вибрати автобус. Якщо маршрут поїздки заплановано багатьма країнами та містами, цей варіант найбільш підходящий. Адже не можна зупинятися в багатьох місцях і при цьому побачити багато цікавого. Аеропорти та залізні станції далеко не у всіх містах.

Пейзажі

Це одна з головних переваг, адже у дорозі під час поїздки автобусом за вікном можна побачити багато цікавого. Можна дізнатися щось про нову країну чи місто, розглянувши місцевість у дорозі. Насамперед це побачите в літаку та поїзді, перший летить високо, а другий – швидко.

Нічні переїзди

Дуже зручно їхати в інше місце вночі, коли дорога займає щонайменше 8:00. Пасажири можуть виспатися у дорозі, не втрачаючи при цьому час та заощаджуючи на проживання в готелі. Відмінний варіант, щоб трохи заощадити.

Подорожуй автобусом

У нашому автопарку транспорт максимально комфортний – зручні сидіння для пасажирів, кондиціонери та інші опції для комфорту.

Фізично тяжко. У разі незручних сидінь, спинка яких не регулюється, ви не зможете поспати. Перебуваючи в незручному становищі протягом 8-9 годин, людина почуватиметься виснаженою. Тому уважно поставтеся до вибору перевізника.

Дискомфорт при перепадах температур якщо автобус не обладнаний кондиціонером, коли спекотно чи холодно пасажири відчуватимуть незручність. А за тривалого маршруту подорож принесе лише розчарування. У наших автобусах створюється максимально комфортний клімат в залежності від температури на вулиці, тому ви насолоджуватиметеся поїздкою.

Харчування автобуси завжди зупиняються для того, щоб пасажири могли трохи відпочити від поїздки та поїсти.

Вибирайте «Автоекспрес-ДНІПРО» для коротких та довгих маршрутів – забудьте про страхи поїздок на автобусах.